Іспанію запросили взяти участь у «Кримській платформі»

12:15 16.04.2021

Наразі розробляються проєкти двохсторонніх документів, які можуть бути підписані під час візиту голови уряду Іспанії Педро Санчеса в Україну.

Про це йшлося під час телефонної розмови керівника Офісу президента Ігоря Жовкви і дипломатичної радниці голови уряду Іспанії Емми Апарісі, повідомляє QHA.

Апарісі відзначила стурбованість іспанської сторони загостренням безпекової ситуації на сході України і запевнила у чіткій підтримці суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Жовква у свою чергу розповів про сучасну ситуацію в тимчасово окупованому Росією Криму та цілі української ініціативи створення деокупаційного майданчику «Кримська платформа».

Висловлено сподівання, що іспанська сторона візьме участь в інавгураційному саміті «Кримської платформи» на максимально високому урядовому рівні, — йдеться у повідомленні.

Окрім того, представники української та іспанської сторін обговорили ключові елементи та цілі майбутнього офіційного візиту в Україну Санчеса.

ЄС і Північна Америка також заявили про готовність взяти участь в діяльності «Кримської платформи».

Пізніше на підтримку ініціативи з деокупації півострова виступили міністри закордонних справ країн «Великої сімки» (G7).

Ще на цю тему