Київ: глава МЗС Естонії сподівається, що «Кримська платформа» «закінчить анексію» півострова

09:01 16.04.2021

Глава Міністерства закордонних справ Естонії Ева-Марія Лійметс заявила, що її країна підтримує «Кримську платформу» і з нетерпінням чекає участі в інавгураційному саміті в серпні цього року.

Про це вона сказала під час брифінгу в Києві 15 квітня за підсумками зустрічі з главою українського МЗС на тлі стягування російських військ до українського кордону, пише Крым.Реалии.

«Ми сподіваємося, що сторони (Україна та Росія – КР) продовжать перемовини – у тому числі, і в Мінському форматі – для того, щоб знайти мирне вирішення і завершити анексію Криму... Естонія підтримує« Кримську платформу», ініціативу України для того, щоб активізувати відповідь на окупацію, і ми з нетерпінням чекаємо участі в заході на найвищому рівні в серпні цього року», – підкреслила вона.

Раніше Лійметс заявила, що її країна готова «максимально підтримати «Кримську платформу» і зробити свій внесок в її розвиток».

31 березня президент України Володимир Зеленський запросив главу Естонії Керсті Кальюлайд на саміт «Кримської платформи».

Ще на цю тему