Окупанти провели чергові обшуки в будинку кримського татарина

08:20 15.04.2021

Співробітники російського ФСБ з «Центру з протидії екстремізму» (Центру «Е») 14 квітня провели обшук в будинку Абдуселяма Селяметова в селі Зарічне Сімферопольського району Криму.

У ньго вилучили всю техніку, релігійну літературу, підручники, а також телефон, системний блок і відеомагнітофон.

Як пише Центр журналістських розслідувань, про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Рустема Кямілева.

За інформацією активістів, Абдуселяма Селяметова в будинку не було, він уже кілька років перебуває за межами Криму, в будинку був тільки його старший син Аділь.

Він повідомив, що співробітники правоохоронних органів прийшли о 05:30, з ними були двоє понятих і один фахівець. Як стверджує Аділь Селяметов, всі співробітники були без масок, права йому не роз’яснювали, постанову на обшук не зачитували.

«Один із співробітників пояснив Аділь, що обшук проводився в рамках слідства у іншій кримінальній справі, пов’язаній з тероризмом. Зокрема, їх цікавила IP-адреса Селяметова і вміст листувань. Що це за справа і яким чином IP-адреса сім’ї Селяметових пов’язаний з ним, ми обов’язково вивчимо», – прокоментував адвокат.
 

Ще на цю тему