Танкові екіпажі ЗСУ відпрацювали маневри на адмінмежі з окупованим Кримом

12:30 14.04.2021

Уздовж адмінмежі з окупованим Кримом танкові екіпажі, підпорядковані командуванню Об’єднаних сил ЗСУ, відпрацювали елементи маневрування на відкритій місцевості.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба командування ООС у Фейсбуці.

«Артилерійські та танкові резерви, що виконують бойові завдання вздовж межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, за сигналом висунулися у визначені райони задля протидії наступу умовного противника», – ідеться у повідомленні.

За легендою навчань танковий підрозділ за підтримки піхоти спробував прорвати лінію оборони.

«Під час розвідки було визначено головні вогневі сили противника. З метою протидії в бій введено танковий резерв та протитанкову артилерію», – повідомив командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як сказав Наєв, протитанкова батарея 100-міліметрових гармат МТ-12 «Рапіра» швидко зайняла вогневі позиції та приступила до знищення цілей.

За словами командувача, танкові екіпажі відпрацювали елементи маневрування на відкритій місцевості та зміну позицій, встановлення димової завіси і маскування техніки, вихід на рубіж та знищення противника.

«Танкові та артилерійські підрозділи, які підпорядковані командуванню Об’єднаних сил Збройних сил України, тренуються в умовах наближених до бойових. На перший погляд, може здатися, що сценарій навчань дуже звичний тому, що військовослужбовці відпрацьовують алгоритм дій регулярно. Проте кожного разу значною мірою змінюються цілі та тактичний фон, надаються нові ввідні, поглиблюються й удосконалюються навички ведення бою в особового складу», – наголосив Наєв.

Як повідомлялося раніше, військовослужбовці інженерно-саперних підрозділів, які несуть бойову службу на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом, виконали практичні тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень.

Ще на цю тему