У Кремлі відреагували на санкції з боку України: «Розірвемо все, що є»

09:15 06.04.2021

У Кремлі в зв'язку із санкціями, запровадженими Україною до російських компаній, заявили, що скоро для заходів «взаємності не залишиться місця, розірвемо взагалі все, що є».

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це заявив прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков.

Відповідаючи на запитання УНІАН, як у Кремлі зустріли новину про санкції, запроваджені Радою національної безпеки і оборони України до російських компаній, і чи будуть дії у відповідь за принципом взаємності, Пєсков сказав:

«Ми скоро з Україною дійдемо до такого рівня взаємовідносин, що для взаємності більше не залишиться місця. Як і для перших кроків, так і для кроків на основі взаємності. Ми розірвемо взагалі все, що є. Це погано. І зустріти такі новини можна тільки з глибоким жалем».

Відповідаючи на запитання, чи загрожують санкції проти представництва Росспівробітництва у Києві роботі Українського культурного центру в Москві, він зауважив: «Послухайте, ви знаєте, що принцип взаємності ніхто не відміняв, безумовно, російська сторона реагуватиме таким чином і так, щоб це якнайкраще відповідало нашим власним інтересам».

 

Ще на цю тему