Росія перекидає до Криму псковських десантників – розслідувачі / Фото

18:40 05.04.2021

Група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT) повідомляють, що в окупований Крим Росія перекидає 76-у гвардійську десантно-штурмову дивізію, бійці якої відомі як «псковські десантники».

Як пише Українська правда, про це повідомив сайт CIT

Повідомляється, що в TikTok було опубліковано відео, де видно залізничну платформу з самохідною артилерійською установкою «Нона-С», яка перебуває на озброєнні повітряно-десантних військ. Перевіривши номер платформи за допомогою сервісу gdevagon, журналісти встановили, що вона слідує зі станції Черьоха у Псковській області на станцію «Сімферополь-вантажний».

Вантажовідправником і вантажоодержувачем вказана військова частина 07264 - 76-а гвардійська десантно-штурмова дивізія, бійці якої відомі як «псковські десантники».

«104-й гвардійський десантно-штурмовий полк, що входить до цієї дивізії, дислокується якраз в селищі Черьоха, звідки і відправився потрапив на відео ешелон. З деяких деталей, наприклад, по штабелю круглого лісу біля колій, ми припускаємо, що відео знято саме на станції Черьоха, під час навантаження ешелону.

Крім війни в Чечні, 76-а дивізія відома тим, що зазнала втрат в ході конфлікту на сході України влітку 2014 року. Однак це не дозволяє зробити однозначний висновок, що десантників готують для вторгнення - перекидання однією з найбільш боєздатних російських частин виглядає цілком логічно і в тому випадку, якщо нарощування російського угруповання проводиться для залякування української влади», цітує видання розслідувачів.

Нагадаєм, РФ направили до кордону України мотострілецьку дивізію з Кемерова.

Фото з сайту Українська правда
 

Ще на цю тему