Віцепрем’єр Грузії подав у відставку
У відставку пішов віцепрем'єр, міністр фінансів Грузії Іване Мачаваріані.
Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на «Эхо Кавказа».
Мачаваріані не вказав причину відставки, а також не розповів про плани на майбутнє.
«Після майже трирічної роботи на посаді міністра фінансів я планував піти з посади ще в кінці минулого року. Однак я відклав прийняття цього рішення - через те, що попереду була процедура затвердження антикризового бюджету на 2021 рік, а також важливі переговори з Міжнародним валютним фондом «, - повідомив він.
Іване Мачаваріані керував Мінфіном з липня 2018 року, віцепрем'єром же став 25 лютого поточного року - в новому Кабміні Іраклія Гарібашвілі.
Як повідомлялося, у Грузії закінчилась невдачею вже друга спроба правлячої «Грузинської мрії» та опозиції домовитися про вихід з політичної кризи за посередництва ЄС.
Ще на цю тему
- 30.07.2026 Грузія відмовила в міжнародному захисті 17 українцям
- 16.07.2026 Грузия ухудшила позиции в Глобальном индексе свободы и процветания
- 17.06.2026 В Європарламенті застерегли Грузію та Туреччину від відступу від демократії
- 11.06.2026 Заступником глави МВС Грузії став ексохоронець Бідзіни Іванішвілі
- 09.06.2026 Грузия планирует резко ужесточить правила получения ВНЖ после переезда 70 000 россиян
- 01.06.2026 В Грузии начало функционировать ново созданное управление по борьбе с языком ненависти
- 23.05.2026 Спікер парламенту Грузії образив посла Німеччини
- 21.05.2026 Комитет мониторинга ПАСЕ: Грузия идет к фактическому установлению однопартийной диктатуры
- 15.05.2026 Прем'єр Грузії обурений, що Європарламент позбавив акредитації журналістів провладного каналу
- 12.05.2026 В Кафедральном соборе Светицховели состоялась церемония возведения на престол Католикоса-Патриарха Шио III
- 29.04.2026 Cпікер парламенту Грузії заявив, що країна «не поступиться територією» задля ЄС
- 13.03.2026 Грузия обещала ЕС впредь не разрешать ни одному танкеру «теневого флота» входить в грузинские порты