Штати та Румунія обговорили безпеку в Чорному морі

11:21 31.03.2021

Безпека в регіоні Чорного моря, в тому числі у військовому та енергетичному вимірах, стала однією з ключових тем розмови в вівторок держсекретаря США Ентоні Блінкена й міністра закордонних справ Румунії Богдана Ауреску.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Держдепартаменту США, оприлюдненому за результатами спілкування сторін, передає Укрінформ.

«Держсекретар подякував Румунії за те, що вона залишається стійким союзником НАТО, а також за відданість зміцненню безпеки в Чорноморському регіоні», – зауважується в повідомленні.

Крім того, вказується, що під час розмови обговорювалися, в тому числі спільні зусилля США й Румунії «як надійних партнерів», спрямованих на сприяння енергетичній безпеці, верховенству права, а також відновленню економіки після пандемії COVID-19.

Як повідомлялося раніше, Румунія є однією з країн-членів Північноатлантичного альянсу. Вона разом з іншими країнами-членами та партнерами НАТО бере участь у спільних військово-морських навчаннях у регіоні Чорного моря під час заходу туди бойових кораблів США.

Ще на цю тему