У Білому домі розповіли, що чекатиме Росію в найближчі тижні

10:45 19.03.2021

Впродовж наступних тижнів США запровадять «кроки у відповідь» на зловмисну діяльність Росії, що включатиме як санкції, так й інші заходи, в тому числі «невидимі».

Про це заявила в четвер під час брифінгу в Вашингтоні речниця Білого дому Джен Псакі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми вже запровадили санкції у відповідь на отруєння Олексія Навального. Крім того, був випущений звіт про їх втручання у вибори 2020 року. І ми запроваджуватимемо заходи у відповідь на кожний вид зловмисної діяльності (Росії - ред.), щодо яких ми висловлювали занепокоєння», – зауважила Псакі.

Вона нагадала, що президент Байден на початку своєї каденції віддав відповідне розпорядження розвідувальній спільноті вивчити, яку шкоду заподіяла Росія та підготувати відповідну доповідь.

«Отже, залишаються тижні – не місяці – до того, як буде застосована ця політика (у відповідь – ред.)», – підкреслила речниця Білого дому.

Вона додала, що деякі із кроків реагування будуть помітними, деякі – невидимими.

«Звісно, президент (Байден – ред.) залишає за собою право обрати, якою і коли буде ця відповідь, як і будь-який інший президент. Однак він чітко заявив, що російський уряд заплатить по рахунках», – підкреслила Джен Псакі.

Як повідомлялося, адміністрація Джо Байдена готує пакет санкцій щонайменше проти трьох іноземних держав, які здійснювали спроби втрутитися у вибори президента й частини Конгресу Сполучених Штатів.

Ще на цю тему