Україна почала процедуру санкцій щодо компанії з Австрії, яка будує театр в Криму

08:01 03.03.2021

Україна почала процедуру запровадження санкцій щодо австрійського архітектурного бюро «Coop Himmelb(l)au» та його керівництва через будівництво оперного театру в окупованому Росією Севастополі. 

Про це повідомили в МЗС у відповідь на запит Радіо Свобода, пише Європейська правда.

«У зв’язку з участю австрійського архітектурного бюро «Coop Himmelb(l)au» у проєкті з побудови оперного театру в окупованому Росією Севастополі Україна започаткувала внутрішньодержавні процедури з кримінального переслідування австрійського архітектурного бюро», – йдеться у відповіді на запит.

В МЗС зазначили, що Україна також започаткувала запровадження санкцій проти компанії та її керівництва за «співробітництво з російською окупаційною адміністрацією та пособництво у спробі легітимізації Росією анексії Криму».

Нагадаємо, прокуратура Автономної Республіки Крим за зверненням Міністерства закордонних справ України відкрила кримінальне провадження проти представників австрійського архітектурного бюро, яке бере участь у будівництві оперного театру в окупованому Росією Севастополі.

Офіційний Відень відмежувався від компанії, що будує театр в окупованому Криму, заявивши, що Австрія продовжує підтримувати територіальну цілісність України.

Попри наполягання української сторони та посла України Олександра Щерби «Coop Himmelb(l)au» відмовилася зупинити свою участь у цьому проєкті.

Ще на цю тему