Жителі Криму просять Путіна зупинити забудову Фороського парку / Відео

14:00 02.03.2021

Жителі Криму записали відеозвернення до президента країни-окупанта Володимира Путіна з проханням «втрутитися і негайно зупинити» забудову парку-пам'ятника садово-паркового мистецтва «Фороський» на ПБК. 

Відеозвернення виклала на YouTube користувач Міла Титова, пише Крим.Реалії.

«Володимире Володимировичу, ви неодноразово говорили про те, що питання збереження балансу між розвитком території Криму і Севастополя та збереженням їхньої унікальної природи місцева влада повинна вирішувати за участі громадськості, а «не кулуарно або келійно». Але нас, громадськість, зараз ніхто не чує. Ми просимо Вашого втручання, щоб негайно зупинити будівництво в парковій зоні», – сказано у зверненні.

Автори відео також просять Путіна «доручити провести перевірку Міністерства екології та природних ресурсів Криму, в результаті дій якого інтереси особливо охоронюваних природних територій були значно обмежені на користь забудовників».

Раніше повідомлялося, що на території парку-пам'ятника садово-паркового мистецтва «Фороський» на ПБК дозволена реконструкція 18-поверхової будівлі та будівництво дитячого оздоровчого табору.

У російському уряді Криму також вказали на наявність дозволів на знесення 37 зелених насаджень із «подальшим проведенням компенсаційного озеленення протягом року і 29 пальм з метою їх подальшої пересадки».

Цього тижня російский пропагадист Олександр Таліпов повідомив про «скандальну забудову» Фороської парку з вирубкою реліктових дерев і подальшою забороною на його відвідування. Місцеві активісти організували збір підписів «проти знищення парку». Петицію станом на 25 лютого вже підписали майже 6 тисяч осіб.

Ще на цю тему