Слідчому, який проводив обшук в будинку дружини Чийгоза в Криму, повідомлено про підозру

09:40 24.02.2021

Окупаційному «слідчому» повідомлено про підозру за фактом незаконного обшуку в будинку дружини заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза. 

Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

«За процесуального керівництва прокуратури автономії повідомлено про підозру окупаційному «слідчому» за фактом незаконного проникнення до житла особи та проведення у ньому обшуку з погрозою застосування насильства (ч. 2 ст. 162 КК України, порушення недоторканності житла)», - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що підозрюваний, перебуваючи на посаді «слідчого першого слідчого відділу Головного слідчого управління по Республіці Крим», своїми діями сприяв реалізації політики держави-окупанта щодо переслідування проукраїнськи налаштованого населення півострова. З цією метою спільно з іншими працівниками «правоохоронних органів» держави-окупанта, здійснюючи моральний тиск та погрожуючи застосуванням зброї, підозрюваний провів незаконний обшук у будинку дружини заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, якого раніше окупаційні «правоохоронці» незаконно затримали та засудили за нібито організацію масових заворушень під час мітингу біля парламенту АР Крим 26 лютого 2014 року.

Так, під час проведення незаконного обшуку вилучено техніку, особисті речі, документи, а також грошові кошти.

Наразі підозрюваного оголошено в розшук.
 

Ще на цю тему