Снігопад обрушився на Туреччину: найбільше дісталося Стамбулу

12:41 15.02.2021

На вихідних сильний снігопад обрушився на Стамбул, найбільш густонаселене місто Туреччини, місцями на ранок понеділка намело до 30 см снігу.

Про це УНН повідомляє з посиланням на Daily Sabah і DHA.

Холодний фронт в поєднанні з сильним снігопадом обрушився на Стамбул пізно ввечері в суботу, прийшовши з північно-західної області на сході Балкан.

За даними Центру координації стихійних лих (АКОМ) муніципалітету Стамбула (IMM), у результаті сильного снігопаду висота снігу в деяких районах міста досягла 30 сантиметрів.

Очікується, що холодна і сніжна погода триватиме з невеликими перервами до середини тижня (середи), а потім покине регіон Мармурового моря.

Очікується, що снігопад, який переживає Стамбул, буде настільки ж суворим, як зими 1987, 2002 і 2004 років. У 1987 році в Стамбулі була одна з найсуворіших зим, коли в деяких місцях сніг сягав висоти в 1 метр, і люди на кілька днів залишалися в своїх будинках.

Босфор, найжвавіший водний шлях у країні, що розділяє Стамбул на дві частини, був закритий для морських перевезень в неділю, адже дуже впала видимість.

ЗМІ повідомляли, що Греція закривала прикордонні пункти пропуску з Туреччиною через сильний снігопад. Довга черга з вантажівок сформувалася у пункті пропуску Гамзабейлі.

Ще на цю тему