У Миколаєві презентували україно-грузино-болгарський туристичний проєкт

10:45 16.12.2020

У Миколаєві пройшла урочиста презентація міжнародного україно-грузино-болгарського туристичного проєкту «Туризм. Спадщина. Креатив».

Як повідомив кореспонденту Укрінформу керівник громадської організації «Фонд розвитку Миколаєва» Михайло Золотухін, проєкт реалізується у трьох містах – Тбілісі (Грузія), Добричі (Болгарія) та Миколаєві (Україна) – за підтримки Євросоюзу.

«Сьогодні ми презентували нашим партнерам сервіси дворічного міжнародного турпроєкту «Туризм. Спадщина. Креатив». Він спрямований на поєднання зусиль бізнесу, громадськості та влади для формування грузино-україно-болгарського туристичного кластеру. Проєкт ґрунтується на креативному поєднанні культурної спадщини місцевих громад Миколаївщини, Кахетії та Північно-Східного регіону Болгарії. Вагома частка проєкту – визначення потенціалу ринку креативного туризму в країнах-учасницях, а також його розвиток за допомогою зацікавлених сторін – бізнесу, місцевих діячів туризму, культури тощо», – розповів Золотухін.

У презентації взяли участь представники провідних туроператорів регіону, громадськості та органів місцевого самоврядування.

Фонд розвитку Миколаєва, який виграв конкурс на реалізацію цього проєкту, уклав меморандуми про співпрацю з головами п’яти ОТГ області – Миколаївської, Вознесенської, Березанської, Галицинівської та Коблівської. Вони виявили бажання розвивати на своїх територіях креативні туристичні локації.

Загальна вартість проєкту, який реалізується за кошти програми Black Sea Basin, становить 900 тисяч 173 євро. З них бюджет для України – 208 тисяч 450 євро.
 

Ще на цю тему