Балух вперше після нападу сам вийшов на зв’язок
Колишній політв’язень Володимир Балух оприлюднив свій перший допис у соцмережах після того, як його жорстокого побили 8 вересня.
У мережі фейсбук він виклав власне фото та повідомив, що досі проходить реабілітацію у спеціалізованому центрі, передає Укрінформ.
У своєму дописі Балух в деталях розповів, хто та яку допомогу надає йому під час лікування. Окрім того, активіст наголосив, що попереду у нього важливий етап – чергова операція.
«Користуючись моментом виходу у публічний простір, дякую усім, хто щиро вболівав, молився, вірив, допомагав, долучався. У тому числі завдяки вам я живий і впевнено рухаюся до одужання! Наперед хочу попередити, що тимчасово, на час лікування й реабілітації, якщо й з'являтимусь тут, то дуже рідко. Заздалегідь дякую за розуміння!», – написав він.
Як повідомлялось, експолітв'язня Володимира Балуха 8 вересня знайшли побитим у столичному Гідропарку. Його прооперували через тяжку травму голови.
18 вересня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що підозрюваного у нападі на Балуха затримали. Ним виявився житель Київщини 1988 року народження.
19 вересня Дніпровський суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вигляді тримання під вартою 60 діб без права на заставу. Його дії кваліфіковані за ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння).
Ще на цю тему
- 21.01.2021 В оккупированном Севастополе загорелся корабль Черноморского флота РФ: что известно
- 16.01.2021 В Керченском проливе произошло «легкое касание» танкера и теплохода
- 08.12.2020 27 тысяч крымчан остались без газа из-за прокладки водовода от Кадыковского карьера
- 08.12.2020 В Крыму увеличилась смертность на пожарах более чем на 18%
- 04.12.2020 Разлив нефтепродуктов произошел при утилизации корабля в Севастополе
- 26.11.2020 Севастопольские спасатели тушат пожар на судне в Инкермане
- 24.11.2020 Четыре человека погибли в ДТП на трассе Симферополь – Алушта
- 17.11.2020 Балуха допитали слідчі
- 19.10.2020 Балух проходит реабилитацию в нейрохирургии
- 12.10.2020 Балуха переводять із реанімації у нейрохірургію
- 12.10.2020 Біля берегів Криму сталася кораблетроща
- 24.09.2020 У окупованому Криму відкрили кримінальну справу проти керівника дитячого табору