«Не більше ніж клаптик паперу»: в Азербайджані оцінили визнання Карабаху Сенатом Франції

10:45 26.11.2020

Помічник президента Азербайджану Хікмет Гаджієв прокоментував прийняту в середу, 25 листопада, Сенатом Франції резолюцію щодо визання Нагірного Карабаху.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на 1news.az.

За словами Гаджієва, проєкт резолюції представила група сенаторів, які нібито перебувають під впливом вірменського лобі і діаспори

«Перш за все хочу відзначити, що ця резолюція для Азербайджану лише клаптик паперу. Прийнята з політичних амбіцій резолюція не тільки грубо порушує міжнародні правові норми, Статут ООН і відповідні резолюції Радбезу ООН, але і викликає серйозні питання до об'єктивності діяльності Франції і як співголови Мінської групи ОБСЄ, і як постійного члена Ради Безпеки ООН» - заявив він.

Як зазначив Гаджієв, це провокаційне рішення Сенату - показник традиційної підтримки французькими політичними колами Вірменії.

«Ми рішуче відкидаємо і спростовуємо брехливі, наклепницькі звинувачення в резолюції, спрямовані проти Азербайджану і братньої нам Туреччини, різко засуджуємо спроби перекрутити історичні, політичні та правові аспекти конфлікту» - заявив помічник президента Азербайджану.

Верхня палата парламенту Франції проголосувала в середу, 25 листопада, за резолюцію щодо визнання Нагірного Карабаху.

«За» висловилися 305 сенаторів, проти — 1.

Резолюція не має законодавчої сили і носить рекомендаційний характер.

Ще на цю тему