Президент Вірменії закликав до відставки Пашиняна і позачергових виборів

13:45 17.11.2020

Президент Вірменії Армен Саркісян вважає неминучими позачергові вибори, щоб вберегти країну від потрясінь після підписання «карабаського миру».

Про це Саркісян заявив у своєму посланні, повідомляє Європейська правда з посиланням на вірменську редакцію Радіо Свобода. 

Протягом останніх днів вірменський президент проводив політичні консультації у зв’язку з підписанням 10 листопада тристоронньої заяви. Саркісян провів зустрічі з парламентськими і позапарламентськими силами, громадськими організаціями і окремими особами, в тому числі з діаспори.

«Абсолютна більшість учасників зустрічей згодні в одному питанні: відставка або припинення повноважень прем'єр-міністра відповідно до Конституції і дострокові парламентські вибори», – заявив Саркісян. 

«Для того щоб уберегти країну від потрясінь, дострокові вибори до Національних зборів, врешті-решт, будуть неминучі», – додав президент Вірменії. 

До проведення позачергових виборів Саркісян пропонує передати управління уряду національної згоди. 

Нагадаємо, після підписання угоди між Росією, Вірменією та Азербайджаном у Єревані розпочалися протести з вимогою відставки прем’єр-міністра Нікола Пашиняна «за здачу Карабаху».

Втім, поки що парламент не зміг зібратися з цією метою на позачергове засідання.

Ще на цю тему