Суд у справі МН17 заслухав запис свідчень обвинуваченого «ГРУшника»

17:30 03.11.2020

У Нідерландах під час судового засідання у справі МН17 суд передивися відеозапис зустрічі з адвокатами у Росії одного з чотирьох обвинувачених, «ГРУшника» Олега Пулатова.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі.

Пулатов ще раз заявив, що не визнає себе винним у збитті рейсу МН17. За його словами, у день трагедії він нібито займався новою технікою, яка прибула до бойовиків. Водночас Пулатов підтвердив, що у записах перехоплень розмов бойовиків у день, коли над окупованим Донбасом був збитий літак рейсу МН17, є його голос.

Також Пулатов поскаржився, що через звинувачення у справі МН17, він не може влаштуватися на роботу, вільно пересуватися, а також йому «докучають запитаннями» щодо його участі у справі.

Сторона обвинувачення попросила надати повну версію відео для ознайомлення.

Як повідомлялося раніше, сьогодні у Нідерландах триває чергове засідання суду у справі МН17.

До 3 листопада захист Олега Пулатова мав надати свої остаточні запити щодо додаткового розслідування. Під час сьогоднішнього засідання на них може відреагувати нідерландська прокуратура. Очікується, що суд також сьогодні прийме рішення щодо цих клопотань.

У березні цього року Окружний суд Гааги розпочав розгляд справи про катастрофу літака рейсу МН17. Очікується, що слухання по суті розпочнуться у 2021 році.

Ще на цю тему