Посол України у США пояснив ОАД, чому «консульство» Нікарагуа в Криму є нелегітимним

13:30 15.10.2020

Посол України у США Володимир Єльченко провів зустріч з генсеком Організації американських держав (ОАД) Луїсом Альмагро, під час якої пояснив, чому не можна вважати легітимним рішення Нікарагуа відкрити «почесне консульство» в Криму.

Про це повідомило в середу, 13 жовтня, на офіційній фейсбук-сторінці Посольство України в Сполучених Штатах, передає Укрінформ.

«Під час зустрічі сторони обговорили незаконне рішення уряду Нікарагуа відкрити так зване "почесне консульство" цієї країни в тимчасово окупованому Криму. Генерального секретаря ОАД було поінформовано про заходи, які вживаються українською стороною у відповідь на цей крок нікарагуанської сторони»,- зауважили в українському дипломатичному представництві.

Луїс Альмагро, зі свого боку висловив підтримку України та «пообіцяв сприяти донесенню нашої позиції до інших держав-членів організації».

Як зауважили в Посольстві, Володимир Єльченко та Луїс Альмагро також обговорили питання участі спостерігачів у роботі 50-ої сесії Генеральної асамблеї ОАД, яка проходитиме 19-21 жовтня.

Організація американських держав – це міжнародна організація, створена у 1948 році. Вона об'єднує 35 держав Західної півкулі.

Інститут постійних спостерігачів при ОАД було запроваджено у 1971 році. Спостерігачами при Організації є 72 держави Європи, Америки та Азії, у тому числі, з 1994 року – Україна.

Ще на цю тему