Кремль прокоментував ситуацію у Нагірному Карабасі

19:15 28.09.2020

Кремль в зв’язку з ситуацією в Нагірному Карабасі закликає всі сторони до максимальної стриманості.

Таку заяву зробив в понеділок у бесіді з журналістами прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, зазначає УНН з посиланням на федеральне агентство ТАСС.

«На даний момент ми закликаємо всі сторони, перш за все, сторони конфлікту до максимальної стриманості, до відмови від військових методів ведення справ і також до відмови від будь-яких кроків, які можуть спровокувати подальше небажане загострення ситуації, яка і без того перебуває на стадії по суті військового зіткнення», — зазначив Пєсков.

За словами Пєскова, президент Росії Володимир Путін в разі потреби проведе телефонну розмову з керівництвом Азербайджану.

«За необхідності вони (контакти з керівництвом Азербайджану), звичайно ж, відбудуться», — сказав представник Кремля, відповідаючи на питання про можливу бесіді Путіна з азербайджанською стороною, оскільки раніше в неділю відбулася телефонна розмова президента РФ з прем’єр-міністром Вірменії Ніколом Пашіняном.

При цьому Пєсков звернув увагу на те, що «з найперших годин після поновлення воєнних дій міністр (закордонних справ РФ Сергій) Лавров вступив в постійний контакт зі своїми колегами».

Ще на цю тему