COVID-19 у Криму: за добу виявили 82 нові випадки

13:15 28.09.2020

В окупованому Криму за останню добу виявили 82 нових випадки захворювання на коронавірус. Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 5312 осіб (4387 — у Криму, 925 — у Севастополі).

Про це повідомив окупаційний «голова» окупованого півострову Сергій Аксьонов у соцмережах, інформує ATR.

«За 27 вересня на території Криму зареєстровані 82 випадки коронавірусної інфекції. 70 з них виявлені при зверненні за медичною допомогою, 7 — серед контактних по раніше зареєстрованим випадкам, 5 — при скринінгу здорового населення», — повідомив він.

Загальна кількість хворих на півострові, за офіційними даними окупантів, досягла 5312 осіб (4387 — у Криму, 925 — у Севастополі).

Зазначимо, що «Мінохоронздоров'я» окупованого Криму змінило систему обліку померлих.

Раніше окупанти повідомляли про смерті нібито усіх громадян, у яких підтвердили наявність коронавірусу. Тепер вони повідомлятимуть тільки про випадки, у яких люди помирають саме від COVID-19.

Так, з урахуванням нової системи, у Криму відомо про смерть 85 пацієнтів (59 — у Криму, 26 — у Севастополі). За старою системою підрахунків, на півострові померли 105 пацієнтів з COVID-19 (79 — у Криму, 26 — у Севастополі).

Водночас Постійне представництво президента України в АРК та українські правозахисники стверджують, що Росія замовчує реальний стан справ з інфікованими COVID-19 у Криму.

Як повідомлялося раніше, попри зростання кількості хворих на COVID-19, представники «влади» окупованого Криму раніше заявили, що вони не мають наміру повертатися до більш суворих обмежувальних заходів через поширення коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, що, нині у Криму продовжує діяти так званий «режим підвищеної готовності», оголошений через поширення COVID-19.

Ще на цю тему