Українсько-американська ракета Alpha успішно пройшла випробування

18:30 21.09.2020

Американська компанія-розробник ракетно-космічної техніки Firefly Aerospace Inc., власником якої є український бізнесмен Максим Поляков, успішно провела передпольотні випробування своєї першої ракети Alpha.

Як пише Українська правда, про це повідоммив "нтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу компанії.

За даними компанії, всі чотири двигуни Reaver першого ступеня пропрацювали 35 секунд, створюючи неймовірний тиск на вогнетривкі дефлектори стенда. Під час випробувань двигуни пройшли перевірку вектора тяги, потужності та стабільності роботи.

Firefly Aerospace Inc. зазначає, що це випробування стало одним із найважливіших напередодні першого польоту ракети-носія.

"Запуск ракети стане не лише великий віхою для нашої компанії, а й для всієї Noosphere.

Ми будуємо велику космічну вертикаль, куди входить багато компаній, і ми незабаром будемо готові надавати весь спектр послуг у космічній галузі – від запуску корисних вантажів і виробництва супутників, до систем управління та аналізу отриманих даних.

Це покаже насамперед молодому поколінню, що ми здатні виробляти інтелектуальний продукт, що космос для нас – це не мрія, а реальність.

Я вкладаю багато зусиль і коштів у розвиток науки в Україні, ми вже запустили сім інжинірингових шкіл і плануємо розвивати цей напрям. І я сподіваюся, що запуск Alpha додасть мотивації студентам і учням", - заявив Макс Поляков.

Наразі ракета Firefly Alpha перебуває на космодромі Ванденберг (Каліфорнія, США). Перший політ намічено на кінець осені 2020 року.

Ще на цю тему