Україна закликала світ посилити санкції проти РФ через "вибори" в окупованому Криму

11:15 14.09.2020

У Міністерстві закордонних справ України закликають світову спільноту розширити санкції проти Росії.

Про це йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства у зв’язку із протиправною організацією та проведенням Російською Федерацією 13 вересня так званих виборів на тимчасово окупованих територіях АР Крим та міста Севастополь, повідомляє УНІАН.

У МЗС висловили рішучий протест та засудили «протиправну організацію і проведення» так званих «виборів».

«Проведення Російською Федерацією псевдовиборів на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь є нелегітимним, а їх результати не матимуть жодних юридичних наслідків», - сказано у заяві.

У МЗС попереджають: усі причетні до підготовки та проведення незаконного «голосування» нестимуть відповідальність за українським законодавством. «Закликаємо іноземні держави та міжнародні організації засудити незаконні дії РФ та чітко заявити про невизнання результатів так званих «виборів» на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також посилити політико-дипломатичний тиск на Російську Федерацію, у тому числі шляхом розширення санкцій», - заявили у зовнішньополітичному відомстві.

13 вересня у тимчасово окупованому Криму основний день голосування на так званих «виборах» «губернатора Севастополя» та «довиборах» «депутатів» до так званих «державної ради Республіки Крим» та «Сімферопольської місцевої ради».

 

Ще на цю тему