Сенатори США хочуть розширити санкції проти РФ за «списком Магнітського»

12:45 10.09.2020

Американські сенатори-демократи Боб Менендес і Бен Кардін попросили Мінфін США розширити санкції по «акту Магнітського». 

Про це йдеться в їхньому листі, опублікованому в комітеті з закордонних справ у Сенаті, передає Укрінформ.

Сенатори стверджують, що дана програма є «одним з найефективніших механізмів для того, щоб притягнути до відповідальності порушників прав людини в Росії».

У своєму зверненні вони вказали, що вже назріли нові позначення, які вимагає програма санкцій за «актом Магнітського» щодо Росії.

«З моменту прийняття у 2012 році «акту Магнітського» ми очікували, що Офіс з контролю за іноземними активами буде оголошувати про нові санкції до кінця кожного року, однак сьогодні 9 вересня, і у нас все ще немає нових включень в перелік санкцій від адміністрації по Магнітському за 2019 рік», - йдеться в листі.

Нагадаємо: Олексій Навальний, відомий критик президента Володимира Путіна, був доставлений до Німеччини минулого місяця після того, як втратив свідомість під час польоту з Томська в Москву.

Німеччина дійшла до висновку, що він був отруєний нервово-паралітичною речовиною «Новічок».

7 вересня клініка Шаріте, де перебуває Навальний, повідомила, що російського опозиційного політика було нарешті виведено зі штучної коми.

Країни G7 вимагають від Росії покарати винних в отруєнні Навального.

Ще на цю тему