Російське звинувачення завершило представляти «докази» в красногвардійській «справі Хізб ут-Тахрір»

16:00 12.08.2020

Сторона звинувачення завершила представляти «докази» в красногвардійській «справі Хізб ут-Тахрір». 

Про це стало відомо на засіданні в Південному окружному військовому суді Ростова-на-Дону, пише видання Крим.Реалії.

Як повідомляє громадське об'єднання «Кримська солідарність», прокурор не наполягає на допиті лінгвістів, на експертизі яких будується «справа».

Тепер докази подаватиме сторона захисту. Від сьогодні адвокати почнуть вивчати письмові матеріали та опитають двох свідків, які дадуть характеристику підсудним.

На засіданні 11 серпня як свідки виступали родичі, односельці, вчителі та друзі родини. Ніхто з них, відповідаючи на питання в суді, не заявляв про те, що Арсен Абхаїров, Ескендер Абдулганієв і Рустем Емірусеїнов могли бути причетні до терористичної діяльності.

Засідання у красногвардійській «справі Хізб ут-Тахрір» продовжиться 12 серпня з 10 години ранку.

Ескендер Абдулганієв, Арсен Абхаїров і Рустем Емірусеїнов перебуватимуть у слідчому ізоляторі до 14 вересня.

У лютому 2019 року в будинках кримських татар у селищі Октябрське Красногвардійського району Криму російські силовики провели обшуки. Пізніше в управління ФСБ Росії в Сімферополі відвезли Ескендера Абдулганієва, Арсена Абхаїрова і Рустема Емірусеїнова.

ФСБ Росії стверджує, що затримані жителі Красногвардійського району причетні до діяльності забороненої в Росії організації «Хізб ут-Тахрір».

Південний окружний військовий суд Ростова-на-Дону (Росія) 29 січня почав розгляд справи фігурантів красногвардійської «справи Хізб ут-Тахрір».

Ще на цю тему