Напруга в Північному морі: Британський літак супроводив військовий корабель РФ

12:00 10.08.2020

Військово-повітряні сили Великобританії супроводили військовий корабель Черноморського флоту РФ «Васілій Биков» поблизу територіальних вод Британії в Північному морі. 

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міноборони Британії, пише Інформаційний спротив.

«У понеділок вранці P-8A Poseidon продемонстрував свою швидкість і готовність, виконавши тривале стеження за російським військовим кораблем «Васілій Биков» під час його проходження через Північне море», — йдеться в повідомленні Міноборони.

Повідомляється, що Boeing P-8A Poseidon супроводжував російський корабель за підтримки винищувачів Typhoon і літака-заправника VIP Voyager.

«В умовах все більш нестабільного світу постійних викликів і конкуренції важливо, щоб Збройні сили Британії володіли передовими технологіями для протидії загрозам, де б вони не виникали» — сказала заступник міністра оборони Аннабель Голді.

Моніторинг і відстеження всієї діяльності в повітряному просторі і морях навколо Сполученого Королівства має першорядне значення безпеки Британії, наголосили в Міноборони, тому літаки королівських ВПС і судна королівського флоту забезпечують постійне патрулювання і захист британського неба і морів.

Ще на цю тему