Авіація РФ відпрацьовувала ракетні удари в окупованому Криму
На полігоні Опук в окупованому Криму російські військові відпрацьовували бомбові і ракетні удари по наземних цілях силами авіації ВПС і ППО РФ.
Про це повідомляє Міноборони РФ, передає Укрінформ.
"У рамках планового виконання польотних завдань екіпажі бомбардувальників СУ-24 і штурмовиків СУ-25СМ завдали бомбових і ракетних ударів по мішеневих позиціях", - йдеться у повідомленні.
У незаконних навчально-тренувальних польотах взяли участь близько 10 екіпажів, які виконали прицільне бомбометання, пуски некерованих ракет і стрільбу з авіаційних гармат по мішенях, що імітують командні пункти, військову техніку і вогневі точки умовного противника.
Напередодні, в середу, Чорноморський флот РФ також провів на українському півострові навчання з пошуку і надання допомоги "аварійному" підводному човну.
У навчанні, яке проводилося в одному з полігонів бойової підготовки флоту в акваторії Чорного моря, були задіяні 12 кораблів і суден, у тому числі підводний човен "Колпіно", малий протичовновий корабель "Муромець", морський тральщик "Турбініст", рятувальні судна, а також літак Бе-12 і вертоліт Ка-27ПС.
Ще на цю тему
- 08.12.2025 У Севастопольській бухті росіяни встановили бонові загородження та затопили баржі – партизани
- 22.11.2025 В Севастополе за взятки арестовали офицера Минобороны РФ
- 23.09.2025 Росіяни маскують ППО біля «Кримського Титану» поблизу Армянська
- 25.07.2025 Росіяни за пів року провели в окупованому Криму щонайменше 45 навчань
- 13.06.2025 Окупанти переобладнують цивільний аеропорт у Керчі під запуск безпілотників – «Схеми»
- 28.05.2025 Директор судоремонтного завода Черноморского флота признался в присвоении 4 мон рублей гособоронзаказа
- 03.05.2025 Крым вторую ночь подряд подвергся налету БпЛА, в Минобороны РФ заявили о ракетной атаке в Черном море
- 28.04.2025 Росія боїться втратити Крим, тому посилює військову присутність на півострові – ГУР
- 08.04.2025 Здійснювати атаки морськими дронами стало важче, РФ зробила ешелоновану оборону – командувач ВМС
- 04.04.2025 Росморпорт потратит на оснащение радиотехнического поста «Фиолент» в Севастополе до 55 млн рублей
- 15.02.2025 Окупаційна влада Криму примушує дітей виготовляти деталі для російської зброї – ЦНС
- 11.02.2025 Росія посилила мілітаризацію дітей в окупованому Криму – КРЦ