ФСБ РФ посилить тиск на українських моряків в період свят

18:00 28.12.2018

Органи ФСБ продовжують чинити тиск на військовополонених українських моряків, направляючи до них оперативників без присутності адвокатів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на адвоката Миколу Полозова у Facebook. 

Як зазначається, співробітники ФСБ проводять бесіди з українськими моряками для схилення військовополонених до визнання провини в скоєнні кримінального злочину, самообмови, або обмови когось із їхніх товаришів.

"Всім військовополоненим морякам адвокатами нашої команди були роз'яснені неприпустимість і незаконність подібних дій з боку органів ФСБ. Кожному моряку адвокат повідомив про алгоритм дій, в разі здійснення подібної провокації щодо нього. Окремо були промовлені і такі оперативні заходи як "внутрішньокамерна розробка", коли в ролі оперативника виступає співкамерник - інший ув'язнений", - повідомив Полозов. 

Також адваокат розповів, що за фактами незаконного тиску на військовополонених моряків, готуються адвокатські запити в СІЗО і відповідні скарги.

"Не виключено, що в період тривалих новорічних свят, коли СІЗО будуть закриті на вхід для адвокатів і не буде здійснюватися проведення слідчих дій з моряками, дані обставини будуть використовуватися органами ФСБ для подальшого надання тиску на військовополонених", - зазначив Полозов. 

 

Ще на цю тему