Украина увеличила экспорт электроэнергии на 15%
В первом полугодии экспорт электроэнергии из Украины увеличился по сравнению с соответствующим периодом прошлого года на 15%, - до 4 млрд 962,2 млн кВт/ч.
Об этом сообщает Укринформ со ссылкой на данные Министерства энергетики и угольной промышленности.
В частности, в июне, по данным Минэнерго, экспортировано электроэнергии 939,3 млн кВт/ч, что на 66,1 млн кВт/ч, или на 7,6% больше, чем за соответствующий месяц прошлого года.
Потребление электроэнергии (нетто) в июне уменьшилось на 332,6 млн кВт/ч, или на 2,9% - до 11 млрд 93,2 млн кВт/ч, в целом в первом полугодии - на 2 млрд 797,8 млн кВт/ч (3,6%), до 74 млрд 282,8 млн кВт/ч.
Ще на цю тему
- 03.06.2026 Україна будує нову енергосистему за принципом енергетичних сот - Шмигаль
- 20.05.2026 Глава МЗС Німеччини: Європа має вчитися досвіду України щодо блекаутів
- 10.04.2026 Шмигаль анонсував конкурс на будівництво до 1,3 ГВт нової генерації
- 04.04.2026 Шмигаль: Україна під час опалювального сезону відновила після атак 85% потужності ТЕС та 66% - ГЕС та ГАЕС
- 17.03.2026 «Енергетичний Рамштайн»: Шмигаль закликав партнерів виділити Україні €5,4 мільярда
- 07.03.2026 «Укренерго» повідомило про наслідки нічної російської атаки для енергосистеми
- 25.02.2026 Зеленський: Єврокомісія підтримає ремонт енергетичної інфраструктури України
- 21.02.2026 Фіцо погрожує Україні зупинкою постачання електроенергії з понеділка
- 21.02.2026 Швейцарія відправила Україні партію енергетичного обладнанння
- 19.02.2026 Енергосистему України потрібно адаптувати через застаріле радянське обладнання, - Єврокомісія
- 22.01.2026 Україна останніми днями отримала понад 50 тонн обладнання для енергетиків - Шмигаль
- 20.01.2026 Уряд готує резервне живлення для виробників продуктів через ризики блекауту