UA EN

Швейцарія розширила санкції проти Росії

13:40 12.08.2026

Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) запровадив нові санкції проти Росії за її війну проти України.

Про це йдеться у пресрелізі швейцарського уряду, передає Укрінформ.

Згідно з Указом про заходи щодо ситуації в Україні, «до додатка 8 додано 9 фізичних осіб та 45 організацій». Крім того, змінено дані щодо 11 осіб та компаній, які вже перебували під санкціями.

Зміни набули чинності у вівторок, 11 серпня, о 23 годині за місцевим часом.

Серед фізичних осіб, які вперше включені Швейцарією до санкційного списку, - представники російського промислового та оборонного сектору.

Зокрема, обмеження стосуються виконавчого директора Ростеха Олега Євтушенка, колишнього керівника Об'єднаної суднобудівної корпорації Олексія Рахманова, а також бізнесмена Тахіра Гараєва.


До санкційного списку додано й десятки російських організацій.

Як повідомляв Укрінформ, 23 липня Рада ЄС ухвалила 21-й пакет обмежувальних заходів проти Росії у відповідь на військову агресію проти України.

Уряд Великої Британії 6 серпня запровадив санкції проти Росії, які, зокрема, торкнулися СПГ-танкерів та банків.

Теми:

Ще на цю тему