Російський «Газпром» закінчив 2024 рік з мільярдними збитками – Reuters
09:00 19.03.2025
Російський "Газпром" закінчив 2024 рік із чистим збитком у 1,07 трлн рублів ($12,89 млрд).
Про це повідомляє Reuters, пише Економічна правда.
Як пише агентство, збиток пов'язаний зі зниженням ринкової вартості акцій "Газпром нафти", нафтового підрозділу "Газпрому".
У 2023 році "Газпром" отримав рекордний чистий збиток у розмірі $6,1 млрд і став найзбитковішою компанією Росії.
Докладно з переліком російських підприємств під санкціями можна ознайомитись у Базі даних юридичних осіб, щодо яких запроваджено санкції України, ЄС, Канади, Великобританії та США у зв'язку з російською агресією проти України.
Ще на цю тему
- 25.06.2026 Московська біржа на новому мінімумі: інвестори реагують на ризики мобілізації
- 25.06.2026 Beretta продовжує експортувати стрілецьку зброю до РФ в обхід санкцій — The Insider
- 25.06.2026 Госбанки Кыргызстана прерывают обслуживание десятков компаний из-за санкционных рисков
- 25.06.2026 США виключили з санкцйного списку сімох росіян і два судна
- 24.06.2026 Ирландский глиноземный завод помогает РФ производить оружие для войны –правозащитники
- 24.06.2026 У Німеччині проходять обшуки у справі колишньої дочірньої компанії Газпрому
- 24.06.2026 Рада ЄС продовжить секторальні санкції проти Росії на рік замість пів року
- 20.06.2026 Британія послабила обмеження проти дочірньої компанії «Лукойлу» в Австрії
- 20.06.2026 Акції «Газпрому» обвалилися до рівнів 2008 року після зниження ставки ЦБ Росії
- 19.06.2026 В Латвії схвалили обмеження видачі дозволів на проживання громадянам РФ та Білорусі
- 19.06.2026 Лідери ЄС погодилися продовжити санкції проти РФ на рік замість 6 місяців
- 18.06.2026 Британская компания заплатит рекордную сумму за нарушение санкций против РФ