Зеленський: Делегація США приїде в Україну для обговорення "плану перемоги"
Представники Білого дому можуть найближчим часом приїхати в Україну зі зворотним зв’язком стосовно представленого Володимиром Зеленським "плану перемоги".
Про це в інтерв’ю в ефірі телемарафону в п’ятницю, 18 жовтня, сказав президент Володимир Зеленський, пише "Європейська правда".
Зеленський нагадав, що першим представив "план перемоги" президенту США Джо Байдену під час візиту наприкінці вересня, і "фідбек був майже одразу".
"Наша команда поїхала туди з начальником Генштабу Брагилевичем, а також віцепрем’єркою Стефанішиною. Працювали над питаннями щодо НАТО і запрошенням до НАТО, а також над пунктом щодо посилення нашої армії зараз", – додав глава держави.
"Щодо фідбеку: я чекаю команду Білого дому в Україні. Я чекаю, і найближчим часом вона буде тут з тими чи іншими відповідями", – анонсував президент.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський представив свій "план перемоги", який складається із п’яти пунктів. Перший передбачає невідкладне запрошення України у НАТО.
Раніше в Білому домі, коментуючи "план перемоги" Володимира Зеленського, заявили, що в НАТО немає консенсусу щодо вступу України в Альянс.
Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що для членства України в НАТО необхідно провести відповідні реформи та виконати умови безпеки.
Ще на цю тему
- 11.12.2025 Палата представників схвалила оборонний бюджет США із допомогою для України
- 10.12.2025 Чубаров відповів на заяву Трампа: Не очікую знання географії, лише елементарного розуміння міжнародного права
- 05.12.2025 Зустріч делегацій України та США у Маямі завершилася, - ЗМІ
- 01.12.2025 Зеленський разом з європейськими лідерами поговорив з Віткоффом
- 01.12.2025 Зеленський про перемовини у Флориді: "важливо, що є конструктив, говорили відверто"
- 29.11.2025 Делегацію України для переговорів про "мирний план" замість Єрмака очолив Умєров
- 27.11.2025 Сибіга анонсував зустрічі найближчим часом американської й української переговорних команд
- 22.11.2025 Трамп обрав спецпредставника з «мирного плану в Україні»
- 21.11.2025 Міністр США Дрісколл, що привіз "план миру", третій день проводить переговори у Києві
- 21.11.2025 Поступки територіями і членством в НАТО: ЗМІ показали всі пункти "мирного плану" США
- 21.11.2025 Зеленському офіційно передали "мирний план Трампа", він готовий до обговорення
- 19.11.2025 Посольство США: в Украину впервые через Литву следует партия американского природного газа