Добове розвантаження зерновозів у портах Великої Одеси зросло майже у 6 разів за тиждень

20:00 30.05.2023

Обсяг добового вивантаження вагонів із зерновими у портах Одеса та Чорноморськ минулого тижня зріс у 5,8 разу — з 92 до 535 вагонів на добу станом на неділю, 28 травня.

Про це розповів заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов, передає Rail.insider.

Показник середньодобового вивантаження за травень зріс до 226 вагонів зі зерном.

Також за останній тиждень у 2,5 разу побільшало вагонів із зерном, які рухаються в напрямку портів Великої Одеси — з 962 до 2413 одиниць станом на понеділок, 29 травня. При зазначених обсягах час очікування вивантаження (черга) становить 4,5 доби.

У напрямку порту Ізмаїл станом на 29 травня рухалися 2164 вагони зі збіжжям. Натомість вивантаження через погані погодні умови скоротилося. Так, за попередню добу в порту вивантажили 68 вагонів із зерном. При зазначених обсягах черга сягає 31,8 доби.

Ситуація в порту Ізмаїл залишається складною через значне накопичення вагонів. Відправлення зерна у напрямку порту зазвичай планують з урахуванням переробної спроможності операторів. Однак, через погодні умови оператори вивантажують значно менше від запланованого обсягу, зауважив Ткачов.

Теми:

Ще на цю тему