РФ ввела санкції проти 36 членів уряду, силовиків і журналістів Британії

14:00 12.01.2023

РФ внесла у "чорний список" 36 представників кабінету міністрів, силових відомств і журналістського корпусу Великої Британії.

Про це у четвер повідомило МЗС Росії у своїй заяві, пише "Європейська правда".

Відзначається, що рішення ухвалили "у зв'язку з антиросійським курсом уряду Великої Британії", який "продовжує активно застосовувати механізм персональних санкцій і веде інтенсивну пропагандистську кампанію з метою дискредитації нашої країни".

Британська розвідка розповіла про роль російських десантників у боях на підступах до Кремінної
"Свідомо відмовившись від творчого і конструктивного діалогу, Лондон продовжує лінію на конфронтацію, у співавторстві з Вашингтоном поширює брехливу інформацію про Росію, розпалює русофобію", - заявило російське міністерство, пригрозивши "адекватною відповіддю" на "ворожі дії та агресивну риторику" офіційних осіб Великої Британії.

Нагадаємо, у грудні Британія ввела санкції проти 5 представників російських силових структур, винних у катуваннях, перешкоджанню запобігання насильству та участі у російському вторгненні в Україну. 

Британія внесла до списку санкцій у зв’язку з порушенням прав людини Андрєя Тішеніна, співробітника ФСБ Росії в Криму, та Артура Шамбазова, старшого оперуповноваженого в АР Крим. У 2015 році вони катували українця Олександра Костенка.

Теми:

Ще на цю тему