Міністри закордонних справ ЄС 12 грудня обговорять агресію рф проти України
У понеділок, 12 грудня, у Брюсселі відбудеться зустріч Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ, одним з головних пунктів порядку денного буде ситуація в Україні та заходи реагування на російську агресію.
Про це повідомляється на сайті Європейської ради, передає Укрінформ.
«Рада міністрів закордонних справ під головуванням високого представника ЄС Жозепа Борреля відбудеться у Брюсселі… Перед засіданням пройде зустріч міністрів закордонних справ ЄС та країн-учасниць Східного партнерства. Рада ЄС обміняється поглядами щодо російської агресії проти України та (ситуацію) в Ірані», - йдеться у повідомленні.
Крім того, європейські урядовці отримають інформацію щодо ситуації в Молдові, у країнах Південного сусідства та в Тунісі, обговорять ситуацію із дотриманням прав людини та дії в рамках Європейського фонду миру.
Як повідомлялося, від початку повномасштабного вторгнення рф ЄС надає Україні політичну, економічну, фінансову, гуманітарну та військову допомогу.
Ще на цю тему
- 02.03.2023 Парламент Молдови засудив агресію Росії проти України
- 19.02.2023 В ООН пройде обговорення грубих порушень прав людини, спричинених агресією росії в Україні
- 03.02.2023 У російському регіоні запровадили високий рівень терористичної небезпеки
- 26.12.2022 У Кремлі знову заговорили про перемовини «з усіма з учасниками цього процесу»
- 24.12.2022 Велика Британія збільшить розмір оборонного бюджету на тлі війни в Україні
- 21.12.2022 Конгрес США готує визнання РФ державою-агресором, але не спонсором тероризму - ЗМІ
- 16.12.2022 Финляндия поменяла стратегию обороны после вторжения России в Украину
- 16.12.2022 Сейм Польши признал Россию страной-спонсором терроризма
- 14.12.2022 В соединении ракетных войск рф загрузили межконтинентальной баллистической ракету «Ярс» в пусковую установку
- 08.12.2022 На акции ко Дню независимости Финляндии сожгли российский флаг
- 28.11.2022 Кулеба: «Рада міністрів ОБСЄ вперше збереться без РФ»
- 28.11.2022 «Це вихід на шлях України» - рф погрожує Киргизстану через декомунізації назви районів Бішкека