Італія буде надавати військову допомогу Україні протягом всього 2023 року
Виконавча влада Італії підтримала рішення щодо надання військової допомоги Україні протягом всього наступного року.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Corriere della Sera, із посиланням на рішення уряду Італії,.
Рада міністрів, скликана прем'єр-міністром Італії Джорджією Мелоні затвердила указ, яким продовжується термін постачання зброї в Україну до 31 грудня 2023 року.
Таким чином, військові матеріали та обладнання поставлятимуться до України для боротьби з російським вторгненням також упродовж 2023 року. Щоб і надалі підтримувати Україну, Мелоні звернулась до парламенту. І після того, як Палата схвалила унітарну пропозицію правоцентристів, Рада міністрів дала добро на так званий "декрет НАТО". Він продовжить вже ухвалені урядом минулого прем'єр-міністра Італії Маріо Драгі рішення, термін дії яких закінчиться 31 грудня.
На початку наступного року Італія може надати черговий пакети допомоги. Україні потрібні зенітно-ракетні комплекси для захисту інфраструктури країни від атак Росії з повітря.
Ще на цю тему
- 29.01.2023 Хорватія виділяє 1 млн євро на закупівлю генераторів для України
- 27.01.2023 Бельгія виділяє для України найбільший пакет військової допомоги на €92 мільйона
- 27.01.2023 У Польщі створили енергетичний хаб для постачання генераторів в Україну
- 27.01.2023 Відбулося перше засідання «фінансового Рамштайну» – Шмигаль
- 25.01.2023 Європейська «танкова коаліція» готується передати Україні близько 80 Leopard 2 – Spiegel
- 23.01.2023 Угорщина не буде блокувати 500 млн євро військової допомоги ЄС для України – ЗМІ
- 23.01.2023 Марокко передаст Украине партию модернизированных танков
- 23.01.2023 IFC планує надати підтримку Українському Дунайському пароплавству
- 22.01.2023 Європейські лідери у День соборності нагадали про важливість підтримки України
- 21.01.2023 Сербия отправляет Украине помощь для восстановления энергосетей, разрушенных Россией
- 20.01.2023 Фінляндія анонсувала найбільший пакет допомоги для України з важким озброєнням
- 20.01.2023 Нідерланди можуть заплатити за Leopard 2, які будуть відправлені в Україну