У Херсоні росіяни обладнують укриття на бавовняній фабриці і скуповують надувні човни - розвідка

18:00 03.08.2022

У Херсоні російські загарбники обладнують укриття на бавовняній фабриці та скуповують надувні човни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“В Херсоні окупанти шукають підземні захищені приміщення, в яких можна обладнати бомбосховища. Під час огляду підземних комунікацій Херсонського бавовняного комбінату рашисти намагались з’ясувати, чи можливо розмістити в них 40 одиниць військової техніки. Також проводили фотозйомку приміщень та шукали карту тунелів. При огляді з’ясувалось, що в тунелях обладнано укриття для співробітників підприємства, де було створено запас продуктів та води. Тієї ж ночі окупанти зірвали замки з приміщень та викрали всі запаси”, - ідеться у повідомленні.

За даними ГУР, у тимчасово захопленій Чорнобаївці Херсонської області ворог знищує телекомунікаційні мережі українських провайдерів, які відмовились співпрацювати з росіянами. Демонтуються комутаційні шафи, вирізаються волоконно-оптичні та мідні кабелі.

Також росіяни ввели заборону на здійснення платіжних операцій українською валютою на місцевих ринках. Здійснюється демонтаж терміналів і банкоматів, які підтримували гривневі операції.

В селі Генічеська Гірка на Арабатській стрілці ворог попередив власників дитячого табору “Сокіл”, бази відпочинку “Білий Лебідь”, пансіонатів “Прибій” та “Arabatca club” про “націоналізацію” (захоплення) об’єктів.

Зазначені комплекси планують використовувати як бази розташування та відпочинку російських військ.

“Одночасно в селищі Антонівка окупанти масово скуповують і вилучають всі наявні плавальні засоби. В тому числі надувні човни та матраци”, - поінформували у розвідці.

 

Ще на цю тему