Робота верфі Smart Maritime Group в окупованому Херсоны зупинена

09:20 07.07.2022

Робота Херсонської верфі Smart Maritime Group (SMG) на тимчасово не підконтрольній Україні Херсонщині зупинена, працівникам заборонено з’являтися на робочих місцях. 

Про це повідомила прес-служба SMG, пише видання Порти України.

«Керівництвом було прийнято рішення про зупинку роботи Херсонської верфі ТОВ «СМГ» та експлуатації всіх її виробничих потужностей, цехів, дільниць, робочих місць і технологічних процесів, окрім структурних підрозділів, які забезпечують фізичну охорону підприємства та роботу екстрених служб», — вказала прес-служба.

З 4 липня 2022 року і до окремого розпорядження по підприємству оголошено простій працівникам. Час простою буде оплачуватися відповідно до ст. 113 Кодексу законів про працю.

Зазначається, що під час простою працівникам забороняється бути присутніми на своїх робочих місцях, використовувати обладнання та виробничі потужності підприємства, в тому числі на користь будь-яких третіх осіб. Заборона перебувати на робочих місцях не стосується працівників, які входять до структурних підрозділів, що здійснюють фізичну охорону підприємства, та екстрених служб.
 

Ще на цю тему