У держдумі рф закликали атакувати українські урядові установи та посольство США

11:00 25.06.2022

У держдумі росії закликали атакувати урядові установи в Києві, а також посольства США в Україні.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Телеграмі.

«В російській держдумі прозвучав заклик завдати удару по урядовим установам в Києві, а також по посольству США в Україні. Таку думку озвучив заступник голови комітету держдуми з оборони Юрій Швиткін», - ідеться у повідомленні.

Обґрунтуванням для такого кроку, з точки зору російського депутата, може стати постачання Україні новітньої західної зброї. Зокрема, реактивних систем залпового вогню Himars. Швиткін вважає, що цими діями "колективний Захід" наближає третю світову війну. А отже, росія «має поширювати агресивні дії на ті країни, які постачають зброю для захисту України».

«Не просто знищувати інфраструктуру, а головний центр прийняття рішень – посольство США. Я думаю, що рано чи пізно це стане ціллю для збройних сил росії, народної міліції "днр" та "лнр"», - цитує депутата ГУР.

Як вважають у розвідці, ця погроза спрямована як на США, так і на всі цивілізовані країни світу, які підтримують Україну у боротьбі з російським агресором.

«Відтак, вона вчергове актуалізує питання щодо необхідності закриття неба над Києвом та всією Україною», - наголосили у ГУР.

Теми:

Ще на цю тему