«Директором» Бердянського порту окупанти призначили зрадника зі служби безпеки порту

11:00 23.05.2022

Російські окупанти призначили «директором» Бердянського порту Володимира Стельмаченка, який раніше працював у Службі морської безпеки (СМБ) порту. 

Про це повідомляють місцеві медіа, пише видання Порти України.

До російського вторгнення Стельмаченко був відомий як керівник та засновник первинної організації Товариства сприяння обороні України (ТСОУ) «Коловрат», патріот України та волонтер «Азову». Допомагав оснастити та налагодити їм зброю, шукав одяг та амуніцію, навчав рукопашному бою за системою Кадочникова. Неодноразово брав участь у навчаннях «Азову» з тактичної та снайперської стрільби на полігонах Урзуфа, сел Новопетрівки та Азовського.

З липня 2004 року він працював на посаді офіцера групи оперативного складу СМБ Бердянського порту. Під час окупації Бердянська погодився на співпрацю із окупантами та став окупаційним «директором» Бердянського порту.

На початку травня Міністерство інфраструктури видало наказ про закриття морських портів Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ та Херсон, які розташовано на окупованих Росією територіях Запорізької, Донецької та Херсонської областей, до відновлення над ними контролю.

Наприкінці квітня російські загарбники викрали в окупованому Бердянську директора ООО «Автотранспортне підприємство «Аскет Шиппінг» Андрія Солодія.

Наприкінці лютого російські війська окупували місто Бердянськ. Місцева влада відмовилася від співпраці з окупантами.
 

Ще на цю тему