НАТО як інституція за час війни не зробила для України нічого – Кулеба

09:20 20.05.2022

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що НАТО як інституція не зробила нічого за останні 3 місяці, що б допомогло Україні.

Про це він сказав в ефірі телемарафону, передає Укрінформ.

«ЄС проявив себе як організація, здатна діяти єдиним фронтом і ухвалювати потужні, важливі, важкі рішення, а НАТО навпаки. Назвіть мені за три місяці одне єдине консенсусне рішення НАТО, яке б зіграло на руку Україні і допомогло?» - зазначив міністр.

Він додав, що до війни українське суспільство вважало НАТО силою, а ЄС чимось слабким і здатним тільки висловлювати занепокоєння. Війна показала, що все навпаки, ЄС ухвалив історичні і революційні рішення щодо надання зброї, санкцій, визнання європейської перспективи, економічні рішення.

«Так, це правда, члени Альянсу окремо або невеличкими групками дійсно роблять надзвичайно круту і важливу роботу, надають життєво важливу допомогу. Питань нема. Але НАТО як інституція за цей час не зробила нічого», - наголосив Кулеба.

Як повідомляв Укрінформ, 11 травня Президент Володимир Зеленський заявляв, що якби Україну прийняли в НАТО, війни б не було.

Ще на цю тему