У Криму загарбники відновлюють боєздатність підрозділів

08:40 20.05.2022

Російські загарбники поповнюють свої втрати та проводять бойове злагодження підрозділів в тимчасово окупованому Криму, інших військових округах.

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ сказав бригадний генерал, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов, пише Укрінформ.

«На тимчасово окупованій території Криму тривають заходи відновлення боєздатності російських підрозділів, що зазнали значних втрат. На окремих полігонах півострова противником організовано проведення бойового злагодження підрозділів 126-ї окремої бригади берегової оборони (пункт постійної дислокації Перевальне) та 810-ї окремої бригади морської піхоти (пункт постійної дислокації Севастополь), - сказав Громов.

За його словами, противник продовжує вживати заходів для поповнення своїх втрат. Так, за наявною інформацією, триває формування зведених батальйонно-тактичних груп тихоокеанського та північного флотів у пунктах постійної дислокації 40-ї окремої бригади морської піхоти (Петропавловськ-Камчатський) та 200-ї окремої мотострілецької бригади (Печенга).

Крім того, на базі навчального центру підготовки молодших спеціалістів південного військового округу (Молькіно) здійснюється підготовка особового складу для доукомплектування з’єднань та військових частин 49-ї армії.
 

Ще на цю тему