Стали відомі нові факти роботи PariMatch у росії та білорусі

12:00 12.05.2022

Букмекерська компанія PariMatch продовжує відкрито працювати в білорусі та росії.

Автори матеріалу показали відео зі столиці білорусі, де банери букмекера майорять на найдорожчих майданчиках Мінська. Про це повідомляє UA Report.

Також PariMatch спонсорує спортивні клуби у республіці білорусь, з території якої запускають ракети, повідомляють в матеріалі.

"Є така компанія PariMatch, яка де-факто працює в білорусі та воює проти нас. Працює досі в Україні", - каже у коментарі політолог Тарас Загородній.

Ведуча телемарафону коментуючи слова фахівця додала: "Саме ця компанія про яку ви говорите - недавно отримала ліцензію під час війни..."

У росії, як повідомляє UA Report, компанія фіктивно відкликала франшизу. Хоча насправді тільки змінила назву та продовжує заробляти там кошти, сплачувати податки з яких потім армія окупантів створює ракети для вбивств українців.

Факти про продовження роботи в Росії журналісти наводять у матеріалі. Зокрема - зміна назви баскетбольного клубу посеред сезону з Парма-ПаріМатч у Парма-ПаріБет.

"На жаль, на російському ринку досі існують деякі українські компанії та у лікеро-горілчаному бізнесі. І в рітейлі наші присутні. І навіть в ігровому бізнесі. Український PariMatch перебрендувався і залишається у росії. А у білорусі навіть під своїм брендом досі працює. І тут українській владі варто було б трохи включитися, щоб ми були повністю послідовними. Щоб принаймні український бізнес сьогодні не почував себе комфортно, продовжуючи функціонувати в росії, сплачуючи там податки", - коментує у телемарафоні ситуацію політолог Олег Саакян.

Автори закликають українську владу та регулятора азартного ринку реагувати на факти торгівлі в країні агресорі. А українців бойкотувати роботу компаній, які намагаються усидіти на двох (а іноді трьох) стільцях

Теми:

Ще на цю тему