Україні та Грузії треба «певний час», щоб увійти до НАТО – Шерман

12:40 13.01.2022

Україна і Грузія зберігають перспективи членства в Північноатлантичному альянсі та потребують «певного часу» для того, щоби досягти стандартів НАТО та бути готовими приєднатися до нього.

Про це заявила перша заступниця держсекретаря США Венді Шерман за результатами засідання Ради НАТО-Росія, передає Укрінформ.

«Ми (НАТО – Укрінформ) відкриті для всіх, і, звісно, Україна – одна із тих країн, яка дуже хоче стати членом, і вони перебувають у процесі. Це потребує певного часу, й попереду ще багато роботи для того, щоби досягти високих стандартів НАТО», - зауважила Шерман.

Перша заступниця держсекретаря США, яка очолювала американську делегацію на переговорах із російськими представниками в Женеві й Брюсселі, також зауважила, що те саме стосується і Грузії.

Раніше повідомлялось, що США та інші країни-члени Північноатлантичного альянсу перед засіданням Ради НАТО-Росія заявляли, що вважають вимоги РФ про необхідність для НАТО повернутися до рубежів 1997 року неприйнятними. Крім того, у Вашингтоні й у Брюсселі заявляли, що не збираються згортати політику відкритих дверей Альянсу для інших країн.
 

Ще на цю тему