У Держдумі РФ закликали провести референдум про «возз'єднання Казахстану з Росією»

17:00 06.01.2022

Член комітету Держдуми Росії з безпеки та протидії корупції Султан Хамзаєв виступив за проведення референдуму про «возз'єднання Казахстану з історичною батьківщиною – Росією», пише УНН.

Цитата

«Центральна Азія – це російська земля! У мережі йде обговорення можливого возз'єднання Казахстану з Росією. Особисто моя позиція, як громадянина Російської Федерації, незалежно від політики і посад. Підтримую проведення референдуму в Казахстані про возз'єднання Казахстану з історичною батьківщиною – Росією», – написав Хамзаєв у Facebook.

Деталі

Депутат зазначив, що президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв «всі свої заяви робить російською мовою». Таку ініціативу Хамзаєв вважає «хорошим проявом справжньої демократії».

Що було раніше

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв 5 січня провів засідання контртерористичного штабу і звернувся до глав держав ОДКБ з проханням про допомогу в наведенні порядку в країні.

Генерал-майор ВПС Казахстану Токтар Аубакіров на державному телеканалі «Хаба» закликав усіх членів ОДКБ (Організації Договору про колективну безпеку) ввести війська в країну. За словами Аубакірова, ввести війська повинні саме Всі країни, які входять в ОДКБ, а не одна.

Як відомо, в ОДКБ входять Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан і Таджикистан.

5 січня президент Білорусі Олександр Лукашенко обговорив ситуацію в Казахстані з Володимиром Путіним і президентом Казахстану Касим-Жомартом Токаєвим.

Білоруський лідер заявив, що в постійному контакті знаходяться лідери всіх країн ОДКБ.

Теми: