ЗСУ вперше візьмуть участь у багатонаціональних навчаннях Combined Resolve у Німеччині / Відео, фото

11:00 30.11.2021

У понеділок, 29 листопада, українська військова техніка прибула в Федеративну Республіку Німеччина для участі в міжнародних навчаннях Combined Resolve 16.

Як відзначили у прес-службі Генерального штабу ЗСУ, вперше Збройні Сили України в цих маневрах будуть представлені підрозділом, озброєним новітніми зразками бронетехніки вітчизняного виробництва ˗ БТР-4Е (10 одиниць), БРЕМ-4РМ та санітарно-евакуаційною машиною БММ, пише Defense Express.

«Сьогодні прибула колонна військової техніки вітчизняного виробництва, новітні зразки на базі БТР-4Е – 10 бронетранспортерів, та броньована ремонтно-евакуаційна машина й медична машина, які будуть гідно представляти Україну на навчаннях Combined Resolve 16», - відзначив офіцер озброєння логістики 92-ї ОМБр Сергій Каплуновський.

Зазначається, що цього року український підрозділ буде діяти у складі американського батальйону сил BLUFOR. Крім цього, офіцери Збройних сил України увійдуть до секцій розвідки, планування та логістики штабу цього батальйону.

Також, в Combined Resolve 16 братиме участь підрозділ від Сил спеціальних операцій ЗС України.

БТР-4Е ЗСУ прибули до Німеччини для участі в навчаннях Combined Resolve 16

В ході навчань передбачено відпрацювання планування та управління багатонаціональними підрозділами під час пересування, розгортання в передбойові та бойові порядки, ведення оборонних і наступальних дій вдень та вночі.

Ще на цю тему