Збройні Сили України відпрацьовують нову тактику застосування Bayraktar TB2 та «Джевелінів» / Фото

14:40 24.11.2021

Збройні Сили України провели на полігоні «Широкий лан» інструкторсько-методичне заняття, провідна тема якого – відпрацювання нової тактики застосування безпілотних комплексів Bayraktar TB2 та протитанкових ракетних систем Javelin у бойових умовах, в умовах ночі та поганої видимості.

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України із посиланням на Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенанта Валерія Залужного, пише defence-ua.

Безпілотник Bayraktar TB2 Збройних Сил України, фото ілюстративне

Відзначається, що інструкторсько-методичне заняття на полігоні “Широкий лан” відбувається в рамках підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік.

При цьому воєнно-політичне керівництво України ставить перед собою завдання «сформувати єдині погляди на організацію та проведення заходів підготовки військ у 2022 навчальному році», з урахуванням досвіду Збройних сил України та наших країн-партнерів.

Пара винищувачів Су-27 Повітряних Сил, що прикривали небо над «Широким ланом», фото - прес-служба Генерального штабу ЗСУ

Як свідчать фото, прикріплені до повідомлення прес-служби Генерального штабу ЗСУ, під час маневрів на «Широкому лані» Збройні Сили України відпрацьовували застосування усіх можливих родів військ та засобів ураження.

Зокрема, «в об’єктив» потрапили літаки Су-27 тактичної авіації Повітряних Сил, розрахунки реактивної артилерії та піхотинці, що відпрацьовували ведення бою за допомогою системи Lazertag.
 

Ще на цю тему