На Херсонщині відбулися батальйонні тактичні навчання морської піхоти

12:40 17.11.2021

На одному із полігонів бойової підготовки, поблизу адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, відбулися батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою та залученням авіації.

До навчань було задіяно батальйон морської піхоти, посилений танковою ротою та підрозділом вертольотів армійської авіації, повідомляє Міністерство оборони.

За легендою навчань, передовий підрозділ за підтримки армійської авіації дав відсіч загону морської піхоти умовного противника, що намагався прорвати оборону. Крім того, морські піхотинці за підтримки танків і артилерії унеможливили просування основних сил противника вглиб оборони.

Успішно виконавши бойову задачу, військові вміло здійснили рейдові дії, зайняли панівні висоти та відкинули сили умовного противника.

За словами командувача Об'єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, тактичні навчання є невід’ємною складовою процесу підтримання боєздатності підрозділів. В ході тренувань особовий склад отримав практику ведення бою, а командири всіх ланок відпрацювали взаємодію в умовах, наближених до бойових.

Їх головна мета полягала у тому, щоб кожен на своєму місці приймав своєчасні та обґрунтовані рішення. Саме тому нагальним аспектом даних навчань була перевірка рівня підготовки офіцерів, сержантів та солдат, а також формування у них високих морально-психологічних якостей.

Військові, що брали участь у тренуванні, з поставленими завданнями впоралися, їх мета була досягнута.

Ще на цю тему