Стягування Росією військ: міністри оборони України і Британії зробили спільну заяву

12:20 17.11.2021

Міністри оборони України та Великої Британії зробили спільну заяву щодо ситуації на кордоні з РФ.

Про це повідомляє Міністерство оборони.

У спільній заяві міністра оборони України Олексія Резнікова і державного секретаря з питань оборони Великої Британії Бена Воллеса зазначається, що минулого тижня у Лондоні була підписана Міжурядова рамкова угода, яка «продовжує реалізацію спільних проєктів з розвитку спроможностей Військово-морських сил Збройних сил України, згідно з домовленостями, досягнутими у червні, коли Велика Британія, Україна та консорціум промисловості Сполученого Королівства підписали Меморандум про реалізацію з метою співпраці для підвищення військово-морських спроможностей України».

Зустріч у Києві є «черговим етапом двосторонньої співпраці задля підвищення обороноздатності України та розвитку взаємосумісності», – підкреслюється в заяві.

«Наші уряди не мають бажання бути ворожими або прагнути будь-яким чином стратегічно оточити чи підірвати Російську Федерацію. Ми стурбовані нарощуванням військ та активністю Росії біля кордонів України. Національний суверенітет і територіальна цілісність України беззаперечні.

Велика Британія стоїть пліч-о-пліч з народом України та продовжуватиме свою непорушну відданість справі його підтримки.

Ми непохитні в цій підтримці і разом ми залишаємося пильними та об’єднаними у захисті наших спільних цінностей і свобод», – сказано в заяві.

Як повідомляв Укрінформ, 16 листопада до України прибула з робочим візитом делегація Міністерства оборони Великої Британії на чолі з Беном Воллесом.

Воллес, зокрема зустрівся із Президентом України Володимиром Зеленським.

Ще на цю тему