Окупанти розпочали в ОРДЛО збори військових запасу - розвідка

11:40 17.11.2021

Російські окупанти у тимчасово непідконтрольних районах Донецької та Луганської областей розпочали збори військовозобов’язаних запасу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у Фейсбуці Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що командування збройних сил Російської Федерації продовжує нарощувати бойову та мобілізаційну готовність з’єднань і частин так званих 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів оперативного угруповання російських окупаційних військ.

«З 15 листопада на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях окупанти розпочали проведення чергового збору військовозобов’язаних запасу. З призваними на збори організовано проведення занять з бойової підготовки та тренувань з бойової готовності», – ідеться у повідомленні.

Уточнюється, що проведення зборів контролюється комісією штабу 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ.

Як повідомляв Укрінформ, з початку листопада комісії російських збройних сил перевіряють з’єднання і частини так званих 1-го та 2-го армійських корпусів з приведенням їх у вищі ступені бойової готовності.

Ще на цю тему